Polský podzim v NPÚ - seminář s polskými odborníky
Národní památkový ústav Vás zve na dvoudenní cyklus přednášek – seminář s polskými odborníky POLSKÝ PODZIM V NPÚ ve dnech 15. a 25. listopadu 2022, připravený v rámci projektu Odborné vzdělávání pracovníků NPÚ, avšak otevřený i široké odborné veřejnosti a zájemcům o současné otázky památkové péče.
Seminář bude probíhat kombinovanou formou, tj. je možná prezenční účast:
- v úterý 15. 11. 2022, 9:30 – pražské územní odborné pracoviště NPÚ, Na Perštýně 12, Praha 1,
- v pátek 25. 11. 2022, 9:30 – objekt generálního ředitelství NPÚ, Liliová 5, Praha 1,
případně připojení on-line přes platformu Zoom. Přihlašovací linky na oba dny budou zaslány krátce před akcí.
Přednášky budou první den zaměřeny na problematiku archeologických památek, moderní metody dokumentace a evidence památek, druhý přednáškový den pak představí obnovy památkového dědictví v Polsku a problematiku konverzí historických staveb. Své příspěvky přednesou odborníci Národního ústavu dědictví (Narodowy Instytut Dziedzictwa – NID) a Technické univerzity ve Vratislavi.
Přednášky zahraničních lektorů budou simultánně tlumočeny.
V podrobném programu naleznete přesný časový harmonogram.
PŘIHLÁŠENÍ NA SEMINÁŘ MIMO ZAMĚSTNANCE NPÚ
Pokud nejste zaměstnancem NPÚ a máte zájem o účast na semináři, je třeba si předem rezervovat místo. Učiňte tak prosím prostřednictvím e-mailu, pište na kulvejt.jan@npu.cz. Prosím, uvádějte vždy Vaše jméno, termín, o který máte zájem, a případně instituci, ve které působíte.
V případě jakýchkoliv dotazů využijte projektový email na adrese: projektvzdelavani@npu.cz.