Seminář Bezpečné chování paměťových institucí v kyberprostoru
Český komitét Modrého štítu ve spolupráci s CESNET, z. s. p. o. a Národním archivem zvou na seminář Bezpečné chování paměťových institucí v kyberprostoru. Seminář se uskuteční v úterý 25. února 2020 v konferenčním sále Národního archivu, Praha 4 – Chodovec, Archivní 4.
Pro potvrzení účasti je třeba vyplnit ONLINE PŘIHLÁŠKU.