Příběhy apoštolů a evangelistů
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Olomouci ve spolupráci s Vlastivědným muzeem Šumperk a Klubem českých turistů Šumperk zve ve čtvrtek 9. května 2019 na komentovanou prohlídku výstavy Příběhy apoštolů a evangelistů s výkladem Ing. arch. Jitky Štáblové a Mgr. Lenky Müllerové. Začátek ve 13. hod před recepcí muzea.