Vycházka za památkami Olomouce

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Olomouci ve spolupráci s Klubem českých turistů Šumperk zve příznivce památek na netradiční vycházku s výkladem Ing. arch. Jitky Štáblové a pověstmi Jiřiny Skřivánkové za památkami centra Olomouce. Odjezd vlaku ze Šumperka v sobotu 25. listopadu 2017 v 8.30 hodin, odchod od vlakového nádraží v Olomouci v 9.30 hodin. Pro olomoucké zájemce je možné připojení ke skupině na nábřeží Přemyslovců pod katedrálou svatého Václava v 9.50 hodin, kde bude zahájen výklad.