Přednáška Oranžerie – kovové chrámy pro rostliny
Závěrečná přednáška letošního cyklu na téma kov v památkové péči se zaměří na oranžerie. Tyto stavby – "kovové chrámy pro rostliny" – přiblíží Eduard Chvosta z Botanické zahrady v Praze.
Přednáška se koná v úterý 29. listopadu v 17.30 hodin v knihkupectví a informačním centru Národního památkového ústavu v Praze, Na Perštýně 12. Vstup na přednášku je zdarma.