Moderna v Šumperku
Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Olomouci ve spolupráci s Klubem českých turistů Šumperk pořádá letošní poslední tematickou vycházku s výkladem architektky Jitky Štáblové na téma Moderna v Šumperku. V pondělí 21. listopadu v 15 hodin se sejdeme u sovy před šumperským Vlastivědným muzeem a následně si prohlédneme městské stavby první poloviny dvacátého století.