Dvacet let projektu věnovaného světeckým sloupům a prezentace knihy o těchto památkách na Plzeňsku
Autorský a řešitelský tým projektu Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Čechách si za účasti generální ředitelky NPÚ Nadi Goryczkové, prorektora UK v Praze Jana Royta a dalších hostů připomene nejen dvacet let práce, ale představí i nedávno vyšlou knihu věnovanou těmto památkám v Plzeňském kraji.